HSU150N03
MFR.Part #
HSU150N03
JLCPCB Part #
C845614
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150A 2.5V 3.2mΩ@10V 3.5nF 30V 39nC@10V 410pF 480pF 60W N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS