HSU120P03
Extended
Manufacturer
HUASHUO
MFR.Part #
HSU120P03
JLCPCB Part #
C5341697
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 107W 120A 125nC@10V 1V 3.1mΩ@4.5V 30V 530pF 7.3nF TO-252-2 MOSFETs ROHS