HSH250N10
MFR.Part #
HSH250N10
JLCPCB Part #
C2828505
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10.15nF 100V 195nC@10V 2.3mΩ@10V 250A 411W 4V 55pF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS