HSH120N20
MFR.Part #
HSH120N20
JLCPCB Part #
C22359317
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11mΩ@10V 120A 200V 3.52nF 37pF 4.5V 467pF 46nC@10V 500W N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS