HSCB2004A
Extended
Manufacturer
HUASHUO
MFR.Part #
HSCB2004A
JLCPCB Part #
C51025840
Package
DFN-6L(2x2)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 1.6W 16mΩ@4.5V、27mΩ@4.5V 20V 557pF、877pF 55pF、83pF 5A、5A 69pF、92pF 7.6nC@4.5V、8.8nC@4.5V 700mV、700mV N-Channel + P-Channel DFN-6L(2x2) MOSFETs ROHS