SMT20N60
Extended
Manufacturer
HUAKE
MFR.Part #
SMT20N60
JLCPCB Part #
C570145
Package
TO-220C
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20A 265W 2V 3.05nF 350mΩ@10V 55.2nC@10V 600V 9pF TO-220C MOSFETs ROHS