MBRF30100CT
Extended
Manufacturer
HUAKE
MFR.Part #
MBRF30100CT
JLCPCB Part #
C570158
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 1.05V@30A 100V 100uA@100V 15A 250A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS