MBRF20150CT
Extended
Manufacturer
HUAKE
MFR.Part #
MBRF20150CT
JLCPCB Part #
C570156
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 1.07V@20A 100uA@150V 10A 150A 150V TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS