MBR30100CT
Extended
Manufacturer
HUAKE
MFR.Part #
MBR30100CT
JLCPCB Part #
C570151
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 15A 250A 950mV@30A TO-220 Schottky Diodes ROHS