953-1A-12DG-1
Extended
Manufacturer
HSINDA
MFR.Part #
953-1A-12DG-1
JLCPCB Part #
C259289
Package
插件,31.8x27.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10ms 12V 155Ω 15ms 20A@277VAC、20A@30VDC、30A@250VAC 30A 30V@DC、250V@AC 900mW Silver Alloy 插件,31.8x27.4mm Power Relays ROHS