134-1C-12DS
Extended
Manufacturer
HSINDA
MFR.Part #
134-1C-12DS
JLCPCB Part #
C259264
Package
插件,19.8x9.9mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 10ms 12V 20ms 277V@AC 360Ω 3A@277VAC、5A@277VAC 400mW 5A One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,19.8x9.9mm Power Relays ROHS