TF42-24S-0.35SH(800)
MFR.Part #
TF42-24S-0.35SH(800)
JLCPCB Part #
C3168218
Package
SMD,P=0.35mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.2mm 0.35mm 0.88mm 24P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.35mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS