TF42-22S-0.35SH(895)
MFR.Part #
TF42-22S-0.35SH(895)
JLCPCB Part #
C3167889
Package
SMD,P=0.35mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.2mm 0.35mm 0.88mm 22P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.35mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS