TF38-60S-0.5SV(830)
MFR.Part #
TF38-60S-0.5SV(830)
JLCPCB Part #
C3168264
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.3mm 0.5mm 5.2mm 60P Gold Hinged Lid Phosphor bronze Single-side Contact/Vertical Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS