TF31-35S-0.5SH(895)
MFR.Part #
TF31-35S-0.5SH(895)
JLCPCB Part #
C3169963
Package
Plugin,P=0.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.3mm 0.5mm 1.75mm 35P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount,Vertical 插件,P=0.5mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS