TF12S-4S-0.5SH(800)
MFR.Part #
TF12S-4S-0.5SH(800)
JLCPCB Part #
C3169241
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.2mm 0.5mm 1mm 4P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS