TF12SD-10S-0.5SH(800)
MFR.Part #
TF12SD-10S-0.5SH(800)
JLCPCB Part #
C3168162
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.2mm 0.5mm 10P 1mm Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS