PCN13-32S-2.54DS(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
PCN13-32S-2.54DS(71)
JLCPCB Part #
C3646579
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2A 300V 32P Gold Right Angle 弯插,P=2.54mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS