PCN10-20P-2.54DSA(72)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
PCN10-20P-2.54DSA(72)
JLCPCB Part #
C3643387
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 20P 2A 300V Gold Through Hole 插件,P=2.54mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS