MDF7-20S-2.54DSA(55)
MFR.Part #
MDF7-20S-2.54DSA(55)
JLCPCB Part #
C3320354
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 1 2.54mm 20P 250V 3A 5mm Phosphor bronze Square Hole Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS