MDF7-20D-2.54DSA(95)
MFR.Part #
MDF7-20D-2.54DSA(95)
JLCPCB Part #
C17409605
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 20P 250V 3A 5mm Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS