MDF7-15S-2.54DSA(95)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
MDF7-15S-2.54DSA(95)
JLCPCB Part #
C6666001
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 1 15P 2.54mm 250V 3A 5mm Through Hole Tin Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS