MDF7-12D-2.54DSA(56)
MFR.Part #
MDF7-12D-2.54DSA(56)
JLCPCB Part #
C3320409
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 12P 2 2.54mm 2.54mm 250V 3A 5mm Phosphor bronze Square Hole Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS