MDF7-10P-2.54DS(55)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
MDF7-10P-2.54DS(55)
JLCPCB Part #
C6665995
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 1 10P 2.54mm 250V 3A Black Brass Right Angle Tin Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS