MDF7B-15P-2.54DSA(55)
MFR.Part #
MDF7B-15P-2.54DSA(55)
JLCPCB Part #
C3347594
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 1 15P 16.47mm 2.54mm 2.54mm 250V 3A 3mm Black Brass Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS