MDF14A-7P-2.5DS(05)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
MDF14A-7P-2.5DS(05)
Description
-10℃~+60℃ 1 1x7P 2.5mm 500V 5A 7 7P Brass PA Right Angle Tin UL94V-0 - Wire To Board Connector ROHS