HNC2-2.5P-7DSL(55)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HNC2-2.5P-7DSL(55)
JLCPCB Part #
C3335804
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-55℃~+85℃ 1 2.5mm 250V 3mm 4.3mm 5mm 7P Black Brass Pin Header Right Angle Tin 弯插,P=2.5mm Pin Headers ROHS