HIF6-68PA-1.27DS(71)
MFR.Part #
HIF6-68PA-1.27DS(71)
JLCPCB Part #
C17267404
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 2 2.54mm 2x34P 34 500mA 68P Black Brass PBT Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS