HIF6-40PA-1.27DS(71)
MFR.Part #
HIF6-40PA-1.27DS(71)
JLCPCB Part #
C17648635
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 2 2.54mm 20 2x20P 40P 500mA Black Brass PBT Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS