HIF6-20PA-1.27DS(71)
MFR.Part #
HIF6-20PA-1.27DS(71)
JLCPCB Part #
C17621514
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 10 125V 2 2.54mm 20P 2x10P 500mA Black Brass PBT Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS