HIF6B-40PA-1.27DS(71)
MFR.Part #
HIF6B-40PA-1.27DS(71)
JLCPCB Part #
C17398324
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 2 20 2x20P 40P 500mA Black Brass PBT Right Angle UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS