HIF6B-20PA-1.27DS(71)
MFR.Part #
HIF6B-20PA-1.27DS(71)
JLCPCB Part #
C17198368
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 10 125V 2 20P 2x10P 500mA Black Brass PBT Right Angle UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS