HIF6B-100PA-1.27DS(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF6B-100PA-1.27DS(71)
JLCPCB Part #
C17219728
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 100P 125V 2 2x50P 50 500mA Black Brass PBT Right Angle UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS