HIF6BM-80PB-1.27DSL(71)
MFR.Part #
HIF6BM-80PB-1.27DSL(71)
JLCPCB Part #
C17212162
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 2 2.54mm 2x40P 40 500mA 80P Black Brass PBT Right Angle Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS