HIF6BM-50PB-1.27DSL(71)
MFR.Part #
HIF6BM-50PB-1.27DSL(71)
JLCPCB Part #
C17251165
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 2 2.54mm 25 2x25P 500mA 50P Black Brass PBT Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS