HIF6A-68PA-1.27DS(71)
MFR.Part #
HIF6A-68PA-1.27DS(71)
JLCPCB Part #
C17254259
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 2 2x34P 34 500mA 68P Black Brass PBT Right Angle UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS