HIF6A-50PA-1.27DS(71)
MFR.Part #
HIF6A-50PA-1.27DS(71)
JLCPCB Part #
C17690946
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 2 25 2x25P 500mA 50P Black Brass PBT Right Angle UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS