HIF6A-34PA-1.27DS(71)
MFR.Part #
HIF6A-34PA-1.27DS(71)
JLCPCB Part #
C17465791
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 17 2 2x17P 34P 500mA Black Brass PBT Right Angle UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS