HIF4-40P-3.18DS(01)
MFR.Part #
HIF4-40P-3.18DS(01)
JLCPCB Part #
C17220971
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 2 20 2x20P 3.18mm 3.18mm 300V 3A 40P Phosphor Bronze Right Angle Push-Pull Wire To Board Connector ROHS