HIF4-40P-3.18DSA
MFR.Part #
HIF4-40P-3.18DSA
JLCPCB Part #
C17662626
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 2 20 2x20P 3.18mm 3.18mm 300V 3A 40P Phosphor Bronze Through Hole Plugin Wire To Board Connector ROHS