HIF4-40P-3.18DS
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF4-40P-3.18DS
JLCPCB Part #
C17674499
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 2 20 2x20P 3.18mm 3.18mm 300V 3A 40P Phosphor Bronze Right Angle Push-Pull Wire To Board Connector ROHS