HIF4-34P-3.18DS(01)
MFR.Part #
HIF4-34P-3.18DS(01)
JLCPCB Part #
C17401196
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 17 2 2x17P 3.18mm 3.18mm 300V 34P 3A Phosphor bronze Right Angle 弯插 Wire To Board Connector ROHS