HIF4-34P-3.18DSA
MFR.Part #
HIF4-34P-3.18DSA
JLCPCB Part #
C17517054
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 17 2 2x17P 3.18mm 3.18mm 300V 34P 3A Phosphor Bronze Through Hole Plugin Wire To Board Connector ROHS