HIF4C-24P-3.18W
MFR.Part #
HIF4C-24P-3.18W
Description
-55℃~+85℃ 12 2 24P 2x12P 3.18mm 300V 3A 6.35mm Phosphor Bronze - Wire To Board Connector ROHS