HIF3-6PA-2.54DS(86)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3-6PA-2.54DS(86)
JLCPCB Part #
C17581049
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x3P 3 3A 6P Brass Right Angle UL94V-0 弯插 Wire To Board Connector ROHS