HIF3-6PA-2.54DSA(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3-6PA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C17200262
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x3P 3 3A 6P Brass Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS