HIF3MBW-60PA-2.54DS(63)
MFR.Part #
HIF3MBW-60PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17552819
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x30P 30 60P 95.5mm Brass Right Angle Tin Push-Pull Wire To Board Connector ROHS