HIF3MAW-26PA-2.54DS(63)
MFR.Part #
HIF3MAW-26PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17524563
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 13 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 26P 2x13P 52.3mm Brass Right Angle Tin Push-Pull Wire To Board Connector ROHS