HIF3MAW-14PA-2.54DS(63)
MFR.Part #
HIF3MAW-14PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17251492
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 14P 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x7P 37.1mm 7 Brass Right Angle Tin Push-Pull Wire To Board Connector ROHS