HIF3MAW-10PA-2.54DS(63)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3MAW-10PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17474731
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 10P 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x5P 32mm 5 Brass Right Angle Tin 弯插 Wire To Board Connector ROHS